למה בחרתי בקוסמטיקה טבעית? 
מגיל צעיר אהבתי ונמשכתי לתחום המטורף שנקרא לרקוח ולייצר קוסמטיקה.
זה לא סוד שכל מי מכירה אותי יודעת שאני מחפשת תמיד תכשירים קוסמטיים לטפל  ולנקות את עור הפנים בעיקר בפיגמנטציה וחידוש העור שלי כי אני חצי ג'ינג'ית .
עברתי מסע שינויים פיזי ונפשי שהשפיע על כל צורת החיים שלי.
הבנתי את ההקשר בין גוף לנפש, כמה שהנפש שלנו מושפעת ממה שהגוף עובר והפוך. 
כך החלטתי לחקור יותר וללמוד את המקצוע המדהים הזה ולהבין מה כולנו רוצים. איך  להפחית את הקמטוטים  ולמזער אותם, ומה החומרים הנדרשים לכך, לטפל בעור הפנים שלי בעצמי כשגרה חודשית ולא רק קרם לחות וסרום ביום יום. חיפשתי משהו שיעבוד איתי כל החודש לאורך כל השנה והתאמתי מוצרים לכל עונה.
 נחשפתי לחומצה היאלרונית טהורה ולחומצות אחרות ושונות, סוגי שמנים מדהימים,אקסטקטים, תמציות אתריות,פפידים וחומרי הבהרה מדהימים מן הטבע,  הקולגן בעור וחידוש אלסטיות , הכרתי טוב יותר את  הרטינול  (ויטמין A ) והוספתי חומרים טהורים וטיבעיים בעלי השפעה פעילה ומיידית, חקרתי על כל מה  שיכול לגרום  להחזיר את עור הפנים  למצב בריא יותר ואף את הלחות הטבעית שלו.
רכשתי את חומרי הגלם הטובים והאיכותיים שקיימים, רקחתי פילינגים וסרומים להבהרה  שסיפקו זוהר מידי.
לקוחות שבאו לטיפולי פנים תמיד סיפרו לי שזה עובד פלאים ושהן הצליחו לקבל את החוויה האמיתית והריח בקליניקה לגמרי השפיע ועובד על הרגש בו זמנית.
בניתי מגוון מוצרי קוסמטיקה טבעית המטפלת ומבריאה את עור הפנים של כולנו,  מגיל 12 ועד 100 ובעיקר שומרת על איזון מיצוק, ליפטינג, הבהרה,  ניקוי וזוהר מדהים.
אז ממני אליכן לרקוח ולטפל במוצרי קוסמטיקה טבעית זה חלום  בריא שמתגשם❤
שהטבע מחזיר לנו את הצבע לפנים.

אודות image